Фексофаст ціна

Фексофаст — інструкція із застосування, ціни, відгуки

На сторінці наведена інформація про лікарський препарат Фексофаст — інструкція представлена ​​у вільному перекладі. Для більш точних відомостей просимо звертатися до анотації виробника. Наявні інструкції до препаратів не є підставою для самолікування.

Фексофаст ціна

Підбір схожих препаратів: синонімів, дженериків і замінників

Алергічний риніт (вазомоторний, сезонний), поліноз, ангіоневротичний набряк, кропив’янка.

Гіперчутливість, дитячий вік до 12 років (безпека і ефективність не визначені). Обмеження до застосування: Вагітність, годування грудьми.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість або безсоння, втома, слабкість. З боку органів шлунково-кишкового тракту: нудота, диспепсія, запор. З боку респіраторної системи: ринорея, вірусні інфекції верхніх дихальних шляхів, біль в горлі і грудях. З боку серцево-судинної системи і крові: лейкопенія, анемія. Інші: біль у спині, біль у м’язах, гіпербілірубінемія, гіперліпідемія, підвищення АСТ, дисменорея.

Симптоми: запаморочення, сонливість, сухість у роті. Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля, проносних засобів, симптоматична і підтримуюча терапія. Гемодіаліз неефективний.

Блокатори Н1-гістамінових рецепторів

Фармакологічна дія — антигістамінний, протиалергічну. Селективно блокує периферичні гістамінові H1-рецептори, стабілізує мембрани тучних клітин, перешкоджає вивільненню гістаміну. Усуває симптоми алергії: чхання, ринорею, свербіж, почервоніння очей і сльозотеча. Антигістамінний ефект проявляється через 1 годину після прийому, досягає максимуму через 2-3 години і зберігається протягом 12 годин і більше. Протягом 28 днів безперервного застосування не відмічено розвитку толерантності. Не має холино- і адренолитического, седативного дії. Не викликає змін функції кальцієвих і калієвих каналів, інтервалу QT. Пригнічує бронхоспазм, викликаний гістаміном у тварин. Швидко і повністю всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Чи не проникає через гематоенцефалічний бар’єр, секретується в грудне молоко. Слабо метаболізується, виводиться з фекаліями і з сечею. Фармакокінетичніпараметри фексофенадина у пацієнтів із захворюваннями печінки змінюються незначно.

Діюча речовина — фексофенадину гідрохлорид.

Еритроміцин і кетоконазол підвищують рівень в плазмі (частота побічних ефектів не змінюється). Антациди, що містять алюміній або гідроксид магнію, зменшують біодоступність (при прийомах необхідний інтервал не менше 2 годин). Сумісний з омепразолом. Чи не посилює дію алкоголю на центральну нервову систему.

З обережністю застосовують при порушенні функції печінки. Під час лікування, перш ніж допустити пацієнта до роботи, що вимагає підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій (керування транспортними засобами, робота зі складними механізмами), слід перевірити індивідуальну реакцію.

У сухому, захищеному від світла місці, при кімнатній температурі.

Фексофенадин: фармакологічні характеристики препарату і його застосування

Фексофенадин (лат. Fexofenadine) є одним з найпопулярніших на сьогодні антигістамінних препаратів. Секрет популярності в відсутності більшості побічних ефектів при лікуванні і впливу на роботу серця

Бичем нашого часу часто називають алергію. Форми її вкрай різноманітні, збудником може стати буквально все що завгодно, а в гірших випадках алергія розвивається і без будь-якого зовнішнього впливу. Фексофенадин — один з численних лікарських препаратів, покликаних боротися з цим лихом.

Діючою речовиною ліки виступає метаболіт терфендіна. Потрапляючи в організм речовина повністю метаболізується в фексофенадин, або, якщо вказувати повну хімічну формулу, в 4- [1-гідрокси-4- [4- (гідроксідіфенілметіл) -1-піперидиніл) бутил] -альфа, альфа-діметілбензолуксусную кислоту.

Вперше синтезовано речовину було в лабораторіях компанії Sepracor, пізніше права на ліки були передані компанії Hoechst Marion Roussel. Препарат на сьогодні є одним з найбільш продаваних антигістамінних засобів.

Фексофаст цінаФексофенадин гідрохлорид — кристалічний порошок, білий або безбарвний. У продаж ліки надходить в 2 різних формах:

 • таблетки — найбільш зручна форма для дорослих. Доза речовини в таблетках може бути 120 або 180 мг. Блістер містить 10 таблеток. Дженерики, що включають речовина до складу, можуть мати іншу дозування — 30, 60, 120 і 180 мг;
 • суспензія — на російському ринку практично не зустрічається, призначена в основному для дітей. Випускається у вигляді флаконів об’ємом в 30 і 300 мл, містить 6 мг фексофенадину на мл суспензії.

Склад ліки — в таблетованій вигляді, такий:

 • фексофенадин — 120 або 180 мг;
 • діоксид титану і оксид кремнію;
 • стеарат магнію;
 • моногідрат лактози;
 • целюлоза і тальк.

За винятком фексофенадина інші речовини є допоміжними і на дію ліків ніяк не впливають. На склад варто звернути увагу пацієнтам, що страждають непереносимістю лактози: при високій чутливості навіть незначні її кількості можуть викликати небажану реакцію.

Препарат є одним з найпопулярніших антигістамінних ліків, якраз завдяки відсутності впливу на серце. Торгові марки, які можна зустріти на російському ринку — телфаст, Фексофаст, фексадін. Вартість його визначається дозуванням активної речовини, упаковкою і країною-виробником.

 • Телфаст — блістер з 10 таблетками при дозуванні в 120 мг коштує від 359 до 410 р. При дозуванні в 180 мг — від 579 до 659 р.
 • Фексофаст — при дозуванні в 120 мг блістер коштує від 195 р. Таблетки в 180 мг — від 244 до 349 р.
 • Фексадін — 10 шт таблеток, що включають 120 мг фексофенадину коштують від 245 до 278 р. При дозуванні в 180 мг — від 383 до 530 р.

Вплив препарату на перебіг алергії засноване на блокування периферичних H1-гістамінових рецепторах. Таким чином стабілізується клітинна мембрана і не відбувається викиду гістаміну, який, власне і формує алергічну реакцію.

Препарат характеризується наступним впливом на людський організм:

 • протягом 1 години після прийому таблетки розвивається антигістамінний ефект — пригнічується чхання, сльозотеча, риніт, почервоніння очей. Максимальний ефект досягається через 2-3 години після прийому;
 • крім цього речовина може пригнічувати бронхоспазми, якщо прояв алергії пов’язано зі станом дихальних шляхів;
 • зберігається вплив протягом 12 годин;
 • звикання фексофенадина не виникає, при дослідженні такого роду ефекти виявлені не були;
 • мутагенного, канцерогенного або тетрагенного впливу речовина не робить;
 • на роботу калієвих і кальцієвих каналів препарат не впливає, допускається використання при ниркових недугах;
 • ліки не впливає на діяльність серця і величину артеріального тиску.

Фексофаст цінаАлергічна реакція пов’язана зі збоєм в роботі імунної системи. Певну ділянку тканини раптово сприймається як чужорідний і атакується великою кількістю лейкоцитів. Останні і викликають запалення органу або тканини, яке проявляються як симптоми запалення — чхання, свербіж, подразнення.

 • Фексофенадин впливає на базальну експресію молекул адгезії, тобто, не дозволяє лейкоцитам переміщатися в передбачуваний вогнище запалення. Також речовина пригнічує вивільнення інтерлейкіну-6, інтерлейкіну-8 та молекул адгезії, які обумовлюють сезонний алергійний риніт.
 • Препарат повністю засвоюється кишечником. Максимальна концентрація в крові спостерігається через 2,5 години після вживання. При одиничному вживанні вміст речовини в плазмі становить 209 нг / мл, рівноважний рівень під час лікування досягає 286 нг / мл. Максимальна концентрація, можлива при великій дозі — 494 нг / мл.
 • Період напіввиведення речовини становить 14, 4 години, кліренс становить 3,4 мл / хв / кг.
 • Сам фексофенадин метаболізується лише на 5% і виводиться без змін — 11% із сечею і 80% з фекаліями.
 • Навіть при гемодіалізі і в період гострої ниркової недостатності фармакокінетика препарату практично не змінюється, лише кілька подовжується період напіврозпаду, що вказує на його повну безпеку. При захворюваннях печінки параметри також залишаються незмінними.
 • Відзначено, що фексофенадин виділяється з грудним молоком, тому використання в період вигодовування небажано.

Препарат використовується для усунення симптомів алергії. На індивідуальну чутливість до будь-якого дратівної фактору, а тим більше на аутоімунні порушення, речовина не впливає.

До симптомів, при якому призначають фексофенадин, відносять:

Знайдіть вигідні пропозиції по аптечному асортименту в місті Єкатеринбург

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Фексофаст ціна

Пошук ліків по аптеках — це незамінний інструмент для тих, хто хоче просто і швидко уточнити наявність і ціни на ліки в аптеках Єкатеринбурга, Нижнього-Тагілу, Березовського, Верхньої Пишми.

Фармацевтичний бізнес розвивається з величезною швидкістю, і кожен місяць з’являються все нові і нові аптеки в усіх районах міста.

Для того щоб не заплутатися в цьому різноманітті установ ми створили наш сервіс, що дозволяє знайти ліки в аптеках саме вашого району в Єкатеринбурзі за мінімальною ціною.

Кількість найменувань медикаментів також збільшується з кожним днем, що значно ускладнює пошук лікарських препаратів в аптеках.

І тут вже виникає питання не тільки: «де купити ліки?», А й «як знайти ліки в аптеках?». Для цього і існує наш портал 2048080.ru, за допомогою якого Ви легко знайдете відповіді на дані питання і зможете без праці купити ліки від тиску, кашлю або застуди та інших хвороб в аптеках Єкатеринбурга, Березовського, Верхньої Пишми.

Для цього в рядок пошуку необхідно ввести назву лікарського препарату, наприклад, Оціллококцінум, або Арбідол, або Випросал B і натиснути «Знайти». Крім того, ви можете вказати діапазон цін, використовуючи розширений пошук.

Якщо ви живете не в Єкатеринбурзі, а наприклад, в Нижньому Тагілі, Первоуральске або Кам’янсько — Уральському, Ви також зможете скористатися нашим пошуком, вибравши Ваше місто у відповідному полі.

Наш сервіс дозволяє не тільки шукати ліки, але і дізнатися адреси, телефони, режим роботи аптек.

Інтерактивна карта Єкатеринбурга дозволить Вам подивитися точне місце розташування: вулиця, будинок і підкаже вид транспорту, на якому зручніше доїхати до потрібної аптеки.

На ресурсі www.2048080.ru здійснюється пошук ліків в аптеках Єкатеринбурга по найбільшої бази медикаментів, яка постійно оновлюється. А також на сайті розміщуються акції і знижки на засоби, що дозволяє Вам придбати ліки дешево.

Таким чином, ви економите не тільки час, а й гроші. Ну а якщо Ви не пам’ятаєте точну назву препарату, Вам достатньо буде ввести лише перші дві букви і наш сервіс виведе підказку з ліками, які починаються часткою на них. Або можна скористатися каталогом і пошукати необхідний засіб за допомогою категорій.

Якщо Ви так і не знайшли потрібних ліків, дзвоніть нам за телефоном (343) 204-80-80. Ми завжди раді допомогти Вам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *