Фемібіон 2 відгуки

«Фемібіон»: відгуки. «Фемібіон» при плануванні вагітності

Виношування вагітності та народження дитини — основне призначення жінки. Сучасна медицина не допускає, щоб ці важливі процеси відбувалися самі собою, без моніторингу стану жінки та плоду, без уваги лікаря-гінеколога. Сьогодні існує маса медичних препаратів і вітамінних комплексів, покликаних підтримати стан здоров’я майбутньої матері на належному рівні, не допустити розвитку дефіциту будь-яких елементів і мінералів, необхідних для народження здорового і повноцінно розвиненої дитини. Одним з досить широко застосовуються вітамінних комплексів можна назвати «Фемібіон9raquo ;, відгуки практично кожної жінки про який характеризують його як препарат, який надає сприятливу дію на організм як в період планування вагітності, так і протягом неї і всього періоду грудного вигодовування.Фемібіон 2 відгуки

Споживачкам слід знати, що торговельною маркою «Фемібіон9raquo; сьогодні випускаються два види комплексів полівітамінів: «Фемібіон-19raquo; і «Фемібіон-29raquo ;. Перший розроблений для зміцнення організму в період, коли жінка ще тільки планує стати матір’ю, і протягом першого триместру вагітність. Другий комплекс зазвичай призначається вагітним жінкам, починаючи з другого триместру і до закінчення періоду лактації.

Лікарська форма комплексу «Фемібіон 1» — таблетки, «Фемібіон 2» представлено в вигляді таблеток і капсул.

Про таблетках «Фемібіон 1» відгуки (при плануванні вагітності цей препарат сьогодні приймають уже багато жінок) носять самий позитивний характер. Пацієнтки запевняють, що на тлі їх застосування вони прекрасно себе почували. Це обумовлено досить широким спектром елементів, що входять до складу препарату: вся група вітамінів В, вітаміни С, Н, РР, Е, йод, фолієва кислота і її оптимально засвоюється лікарський з’єднання — метафолін.

Таблетована форма комплексу «Фемібіон 2» має аналогічний склад. У капсулах містяться 2 діючі речовини: вітамін Е і докозагексаєнова кислота (ДГК), обсяг якої еквівалентний 500 мг риб’ячого жиру високої концентрації.Фемібіон 2 відгуки

ДГК належить до групи омега-3 жирних ненасичених кислот. Присутність її обов’язково для стимулювання нормальної роботи серця, судин, мозку, очей і багатьох інших органів і систем майбутньої людини. Цей елемент долає плацентарний бар’єр і сприятливо діє на розвиток плода. Жінки, що приймають «Фемібіон-29raquo; при вагітності, відгуки залишають такого змісту: нормалізується настрій, підвищується тонус організму, прискорюється і оптимізується обмін речовин.

Фармакологічна дія на організм людини

Досить різноманітний склад препарату «Фемібіон9raquo; при вагітності (відгуки медпрацівників підтверджують цей факт) забезпечує нормальний розвиток практично всіх органів і систем дитини.

Фолієва кислота позитивно впливає як на перебіг вагітності, так і на розвиток малюка — і внутрішньоутробний, і після народження. Потрапивши в організм, цей елемент зазнає трансформацію в біологічно більш активну форму. Метафолін (активна форма фолату) швидше і легше засвоюється, ніж вихідна речовина — фолієва кислота.Фемібіон 2 відгуки

Елемент В1 бере безпосередню участь в енергетичному та вуглеводному обміні, В2 стимулює енергообмін, В6 — учасник білкового обміну в організмі, В12 контролює нормальне функціонування ЦНС і системи кровотворення. Важливу роль в обмінних процесах грає вітамін В5.

Досить великий обсяг вітаміну С містить «Фемібіон9raquo ;. Відгук будь-якого медичного фахівця позиціонує цей елемент як відповідальний за підтримку захисних сил організму, нормалізацію процесу засвоєння заліза і утворення сполучних тканин. Вітамін Е захистить клітин від шкідливого впливу вільних радикалів. Біотин благотворно вплине на стан шкіри, а йод візьме активну участь в роботі щитовидної залози. Нікотинамід нарівні з вітаміном С підтримають захисні сили організму і жінки, і плоду, що розвивається.

Рекомендації щодо застосування вітамінного комплексу

Вітамінний комплекс «Фемібіон9raquo; відгуки лікарів радять приймати, починаючи з етапу планування вагітності і аж до розродження, і далі до закінчення періоду грудного вигодовування. Іншими словами, таблетки «Фемібіон-19raquo; призначені для жінок, ще тільки планують завагітніти, і для тих, хто вже носить дитину протягом першого триместру. З початку другого триместру (з 13-го тижня вагітності) необхідно перейти на прийом вітамінів «Фемібіон-29raquo ;. Відгуки вагітних, чий організм не засвоює в належній мірі фолієву кислоту, носять здебільшого позитивний характер.

Жінкам, які виношують дитину, цей препарат призначають для корекції нутріентного балансу (рівноваги поживних речовин).

Далі споживачам слід знати, що на етапі планування вагітності «Фемібіон-19raquo; можна приймати не тільки дамам, а й чоловікам. Великий склад вітамінного комплексу благотворно впливає на репродуктивну систему сильної половини людства.

Дами, в найближчих планах яких немає намірів виносити і народити дитину, також можуть приймати «Фемібіон-19raquo; як полівітамінний комплексу.Фемібіон 2 відгуки

Коли слід починати прийом препарату «Фемібіон-29raquo; при вагітності? Відгуки наших споживачів і медичного персоналу свідчать, що засіб можна вживати, починаючи з 13-го тижня і аж до народження малюка і закінчення грудного вигодовування. Лікарі та фармацевти запевняють, що вітамінний комплекс забезпечить усіма необхідними речовинами і вагітну жінку, і маму з новонародженою дитиною.

Вітаміни для вагітних «Фемібіон9raquo; відгуки та медперсоналу, і жінок оцінюють як хорошу підтримку для організму, що зазнає досить серйозні навантаження.

По-перше, вітамінний комплекс містить в собі йод, і дамі, яка чекає на дитину, немає необхідності додатково приймати йодовмісні препарати ( «Йодомарін9raquo ;,« Калію йод »і т. П.).

По-друге, обидва комплексу «Фемібіона9raquo; містять в своєму складі 9 елементів, яких найчастіше і бракує жінкам, які виношують дитину. Це вітаміни С, Е, Н, РР, група В.

По-третє, «Фемібіон-19raquo; і «Фемібіон-29raquo; мають в своєму складі фолієву кислоту (400 мкг), представлену в двох видах. Перший — фолієва кислота, другий — метафолін, в якому ця ж фолієва кислота виступає з’єднанням, засвоюється організмом жінки легше і в більш повному обсязі і, отже, з більшою ймовірністю забезпечує повноцінне формування нервової системи дитини. З огляду на той факт, що практично 50% жінок мають в своєму анамнезі запис про нездатність до засвоєння фолієвої кислоти, присутність метафоліна в полівітаміни «Фемібіон9raquo; (Відгуки основної маси медпрацівників — пряме тому підтвердження) надає можливість отримати фолати в потрібному обсязі.

По-четверте, присутність докозагексаєнової кислоти (ДГК) в складі капсул «Фемібіон 2» забезпечує повноцінне формування мозку і органів зору у дитини. Вітамін Е сприяє якісному засвоєнню ДГК і її максимальної ефективності.

Препарат «Фемібіон-1»: рекомендації щодо застосування

Таблетки (по одній на добу) приймають внутрішньо, не розжовуючи, що не розкушувавши і ніяк не подрібнюючи. Фахівці радять робити це в процесі прийому їжі або відразу після їжі, оптимально — в першій половині дня, до полудня. Для запевняє досить полустакана води.Фемібіон 2 відгуки

Виконання нескладних рекомендацій щодо застосування вітамінного комплексу дасть можливість організму планує завагітніти жінки в повній мірі засвоїти всі складові компоненти препарату «Фемібіон-19raquo ;. Відгуки при плануванні вагітності вживали його жінок в основному носять позитивний характер. Однак варто знати, що прийом таблеток перед їжею може викликати легку нудоту і відчуття неприємного печіння через подразнення слизової шлунка. Ця симптоматика не є показником, що розвиваються ускладнень або побічних ефектів, не вимагає скасування медикаменту і через якийсь час пройде сама собою.

Рекомендації щодо застосування засобу «Фемібіон-29raquo;

«Фемібіон-29raquo ;, згідно з інструкцією, треба приймати одноразово в день, під час або безпосередньо після їжі. Дуже бажано поєднати прийом таблетки і капсули (в будь-якій послідовності). У разі, коли з яких-небудь причин зробити так не представляється можливим, допустимо рознести за часом прийом таблетки і капсули, але випити їх потрібно протягом одного дня.Фемібіон 2 відгуки

Другий комплекс препарату «Фемібіон9raquo; інструкція (відгуки жінок і медпрацівників з цього питання солідарні) рекомендує приймати в першій половині дня, так як медикамент виявляє легку збудливу дію, і вживання його у вечірній час може стати причиною проблем із засипанням.

Вагітним жінкам не слід експериментувати з дозуванням, тому що її перевищення може спровокувати розвиток негативних наслідків. Також жінкам в цікавому положенні треба знати, що ніякі вітаміни і БАДи не зможуть замінити збалансоване і різноманітне харчування.

Аналогів вітамінного комплексу «Фемібіон9raquo; за діючою речовиною не існує. По механізму впливу на організм жінки і за належністю до однієї і тієї ж фармакологічної групи схожі такі медикаменти: «Артромакс9raquo ;,« біоактив Мінерали »,« Направіт9raquo ;, «Мітомін9raquo ;,« Нагіпол9raquo ;, «Мультіфорт9raquo ;,« Прогельвіт9raquo; і багато інших.

Протипоказання і можливі побічні ефекти

Застосування препарату «Фемібіон-19raquo; відгуки при вагітності і при її плануванні отримує в більшості випадків позитивної спрямованості. Однак одне протипоказання для прийому цього комплексу все ж є. «Фемібіон9raquo; не повинні приймати ті, хто страждає алергічними реакціями або індивідуальною непереносимістю будь-якого компонента комплексу, будь то основна складова або допоміжна.

В основній масі випадків про медикаменті «Фемібіон9raquo; відгуки споживачів, як уже згадувалося, є позитивними. Однак іноді (рідко, але можливо) в результаті застосування препарату можливий розвиток деяких побічних ефектів. Найчастіше жінки говорять про нудоту і алергічних реакціях, що проявляються у вигляді висипу, свербежу, лущення і почервоніння шкіри. Іноді пацієнтки скаржаться на відчуття апатії, байдужості до навколишнього світу.

Взагалі, майбутнім матусям слід мати на увазі, що якщо негативні прояви мали місце при застосуванні препарату «Фемібіон-19raquo ;, то з високою часткою ймовірності така ж реакція буде і на« Фемібіон-29raquo ;. Тому при розвитку небажаних ефектів дива чекати не слід, краще відразу відмовитися від комплексу «Фемібіон9raquo; і замінити його будь-яким іншим, більш підходящим засобом.

Основна маса відгуків про вітамінний комплекс «Фемібіон9raquo; носить позитивний характер, що зумовлено його широким спектром впливу на організм жінки і розвивається малюка. Давайте більш детально обговоримо, що ж говорять милі дами про комплекс «Фемібіон-19raquo ;. Відгуки (при вагітності, як вже згадувалося, це засіб призначається досить часто), що надходять від наших споживачів, свідчать, що препарат прекрасно переноситься і не викликає ніяких неприємних відчуттів в області шлунково-кишкового тракту, не провокує головні болі і сонливості. Прекрасне самопочуття (такою є думка більшості майбутніх матусь) на тлі прийому «Фемібіона9raquo; — дуже вагомий фактор для того, щоб при наявності вибору віддати перевагу саме цьому медикаменту.

Також багато жінок говорять про хороший стан нігтів на тлі прийому згаданого препарату: у наявності зміцнення, відсутність розшарування і відмінний зростання нігтьової пластини. Досить швидко стає помітним і поліпшення стану волосся, шкіри.

На окрему увагу заслуговує той факт, що вітаміни «Фемібіон9raquo; (Відгуки фахівців і інструкція із застосування підтверджують цю інформацію) містять йод і метафолін (легко засвоюваних форма фолієвої кислоти), що є безсумнівним плюсом, адже немає необхідності додатково приймати йодовмісні препарати.

Фемібіон 2 відгуки

Є, однак, у вітамінного комплексу і кілька недоліків. По-перше, це досить висока вартість. Ціна упаковки «Фемібіон-19raquo; складає в середньому близько 400 рублів. «Фемібіон-29raquo; коштує вдвічі дорожче: за упаковку доведеться віддати від 850 до 900 рублів. По-друге, в полівітамінних комплексів відсутні такі важливі елементи, як магній і залізо, тому вагітним жінкам доводиться додатково приймати медикаменти, що їх містять.

Переважна маса жінок, які приймають «Фемібіон9raquo; при плануванні вагітності, відгуки залишає позитивного характеру. Вони запевняють, що препарат підтримує прекрасне самопочуття, добре переноситься і засвоюється. І треба сказати, що через відносно невеликий період часу після початку прийому «Фемібіона9raquo; у більшості жінок настає вагітність.

Крім того, окрема група представниць прекрасної статі робить вибір на користь саме цього комплексу вітамінів з усією відповідальністю. Це ті пацієнтки, у яких мутував ген MTHFR, внаслідок чого порушилася робота ферментів, що забезпечують повноцінне засвоєння фолієвої кислоти. Результат в такій ситуації — марність прийому вітамінних комплексів, що містять цей компонент. А ось для засвоєння метафоліна, що входить до складу «Фемібіона9raquo ;, ніякі мутації не є проблемою.

Є невеликий відсоток і негативних відгуків про препарат «Фемібіон9raquo ;. Відгуки при плануванні вагітності і при її настанні бувають негативними зважаючи на розвиток алергічних реакцій або індивідуальної гіперчутливості до складових компонентів. Алергії проявляються у вигляді свербежу, червоних плям на шкірі або шелушащихся вогнищ. Підвищена чутливість до компонентів «Фемібіона9raquo; може проявлятися у вигляді втоми, апатії, занепаду сил, невмотивованої лінощів.

В даний час несприятлива екологічна обстановка, стреси, неправильне і незбалансоване харчування досить часто ставлять під загрозу можливість народити здорову і доношенного до необхідного терміну немовляти. Авітаміноз практично завжди слід за людиною, але період виношування дитини — це додатковий ризик його прояви. Навантаження на організм майбутньої матері зростає, адже потрібно не тільки заповнювати запаси і ресурси власного організму, але і ще забезпечити всіма необхідними елементами і речовинами плід, що розвивається. Фахівці-гінекологи, що спостерігають за станом здоров’я своїх пацієнток, все частіше і частіше приймають рішення про необхідність збереження вагітності в умовах стаціонару. А застосування біологічно активних добавок і мінерально-вітамінних комплексів на етапі планування і в період виношування немовляти зміцнюють організм жінки, дають можливість повноцінно розвиватися всім органам і системам майбутнього людини.

Не останнє місце серед всіх БАДів і вітамінних препаратів займає і «Фемібіон9raquo ;. Відгуки вагітних жінок і спостерігають їх фахівців-гінекологів з приводу цього медикаменту солідарні: «Фемібіон-19raquo; і «Фемібіон-29raquo; варті тих грошей, які за них запросив виробник. Препарат дає можливість підтримувати вітамінний баланс жіночого організму на належному рівні протягом усього періоду планування вагітності, власне виношування немовляти і періоду лактації.

На думку фахівців, «Фемібіон9raquo; в змозі замінити собою цілий ряд препаратів, вітамінів і БАДів, які зазвичай рекомендуються для застосування вагітним жінкам з метою забезпечення повноцінного розвитку плоду і оптимізації навантаження на організм матері.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *