Фемібіон 3

фемібіон 3

Дівчатка, хто які вітаміни п’є? Фемібіон прописували кому-небудь?

Я п’ю! Відмінні вітаміни і аналізи на їх фоні прекрасні. Там фолієва кислота в особливому вигляді, краще засвоюється, ніж звичайна)

Мені, але я не п’ю не вірю в вітаміни

Мені скасували (((вага набираю изза нього швидко (((

Я п’ю фемібіон, все подобається, все влаштовує

Ми п’ємо одні з найкращих вітамінів і перший і другий триместр

Фімібіон 1 п’ю) лікар прописала

У вас такий фемібіон? Мені лікар виписала по одній таблетки в день, а тут дві)) а хто ще спостерігав набір ваги від вітамін?

@ruttka, мені місяць тому на останньому прийомі в жк гінеколог моя сказала купити будь-які вітаміни для вагітних, і починати пити. Я погуглити і вирішила купити фемібіон! Пила його майже місяць. Сьогодні у мене був черговий прийом. Г у мене питає чи п’ю я вітаміни, я говорю, так, я п’ю фемібіон. Вона мені — ТІЛЬКИ НЕ ФЕМІБІОН. Пий будь-які інші! Я кажу — чому? Вона — нам заборонили їх виписувати, нібито були проведені якісь дослідження, і показало що фемібіон викликає пороки розвитку! Загалом пити вона мені їх заборонила! Тепер я не знаю що пити, і переживаю ще.

П’ю всю вагітність) а в "фемібіон 2" є ще й омега 3)) на скільки я знаю допомагає зберегти еластичність шкіри Ну і всі потрібні вітаміни, типу фольку, йоду і тд там в комплексі 🙂

@chaikina, так, у мене такий, Фемібіон 2, його п’ють з 12 тижня. Пити потрібно по 2 таблетки (прозору і білу)

Я теж пила і зараз буду під час годування продовжувати

Я вже фемібіон 2 п’ю нічого начебто нормально

@ Mariya22052015, я теж п’ю 2, і теж все нормально! Ніяких скарг немає!

@chaikina, це фемібіон 1 по 1 таблетці, а фемібіон 2 по 2 прозору і рожеву

@ Freziya08, що за маячня ?! Вперше чую. Спершу у лікаря про дослідження заради інтересу. Лікар з жк?) Може їм заборонили з метою просунути марки інших вітамінів?) А то зараз Фемібіон дуже популярний. @tashakoroleva @alevtina що ви скажете, дівчата?

@ruttka, запитаєте будь ласка! Тому що я тепер переживаю через це. але справа в тому що вона конкретні вітаміни не призначила мені, не думаю що у неї мета просунути інші марки. І так, лікар з жк в Москві

Мені прописували, п’ю вже Фемібіон 2

@rogalikel, так ось чому я набираю вагу. + 9кг за 25-26 тижнів

@ Freziya08, справа в тому, що це єдині вітаміни до складу яких входить Метафолін-активна форма фолієвої кислоти. У Фемібіоне відсутня вітамін А, що дуже важливо, тому що передозування загрожує якраз-таки вадами розвитку. У Фемібіоне немає кальцію і заліза, що так само дуже добре! Кальцій і залізо не засвоюється в комплексних вітамінах.

@taraska, @tamarastrelkova @irinaanpilogova @kuklaku @ olga8998 скільки прибавка в вазі дівчинки?

@littdoc, у мене особисто до 29 тижнів +11

@littdoc, від вітамінів? У мене ніколи не було від них надбавки) я взагалі перший раз таке чую)))

фемібіон 3

ФОЛІЄВА КИСЛОТА + МЕТАФОЛІН

ДГК, Вітаміни та Йод

Продукт призначений для жінок, починаючи з 13-го тижня вагітності і до кінця періоду грудного вигодовування.

Активні компоненти в продукті Фемібіон Наталкер II розподілені між двома лікарськими формами: таблетки і м’які капсули.

Кожна таблетка містить: фолієву кислоту, метафолін. 9 життєво необхідних вітамінів і йод.

Кожна м’яка капсупа містить: есенційну омега-3 жирні кислоти -Докозагексаеновую кислоту (ДГК) і вітамін Е.

Фолієва кислота — життєво важливий вітамін для майбутніх і годуючих матерів.

Проведені дослідження показують позитивний вплив фолієвої кислоти (синтетичної форми фолатів) і натуральних харчових фолатів на перебіг вагітності і нормальний розвиток дитини (як внутрішньоутробного, так і після його народження). До продуктів, багатих фолатами, відносяться шпинат, салат, спаржа, томати. З їжею ми отримуємо, як правило, недостатня кількість фолатів, часто вже не забезпечує навіть «нормальну потреба», а у вагітних і годуючих жінок потреба в фолатів підвищена.

Тому дуже важливо доповнення у формі синтетичного фолату (фолієвої кислоти). В організмі фолієва кислота перетворюється в біологічно активну форму. Медичні дані свідчать, що організм кожної другої жінки не може повністю перевести фолієву кислоту в її активну форму.

Метафолін — це легко засвоюється біологічно активна форма фолату.

Метафолін, на відміну від фолієвої кислоти, вже є біологічно активною формою фолату. Завдяки цьому метафолін для організму більш доступний і засвоюється краще, ніж фолієва кислота.

Фемібіоі Наталкер II містить 200 мкг фолієвої кислоти з відповідною кількістю метафоліна для задоволення підвищеної потреби і забезпечення необхідного рівня вмісту фолатів в організмі під час вагітності та в період годування груддю навіть у тих жінок, організм яких не може повністю перетворювати і в наслідок засвоювати фолієву кислоту.

Для нормального розвитку дитини, крім фолієвої кислоти, необхідні вітаміни і йод. Тому дуже важливо заповнити підвищену потребу в них під час вагітності та в період грудного вигодовування, оскільки дитина отримує вітаміни і йод не тільки під час вагітності від матері, але і в період годування з материнським молоком.

Фемібіон Наталкер І містить 9 життєво важливих вітамінів і мікроелемент йод.

вітамін В1 необхідний для вуглеводного обміну і енергозабезпечення;

вітамін В2 необхідний для енергетичного обміну;

вітамін В6 необхідний для білкового обміну;

вітамін В12 необхідний для кровотворення і здорової нервової системи;

вітамін С бере участь в утворенні сполучної тканини. Крім цього він покращує захисні властивості організму, і сприяє засвоєнню заліза;

біотин важливий для здорової шкіри;

пантотенат бере участь в процесі обміну речовин;

нікотинамід підтримує захисну функцію шкіри;

йод є життєво важливим мікроелементом, необхідним для росту і функціонування щитовидної залози. Особливе значення есенціальною жирної кислоти ДГК.

ДГК є поліненасичені жирні кислоти, яка особливо важлива для нормального розвитку мозку і формування зору у дитини. Досить велика кількість життєво важливою ДГК міститься тільки в жирній морській рибі, однак вона, як правило, не входить в щоденний раціон харчування. Інші харчові продукти, такі як яйця, містять ДГК в невеликій кількості. З другої половини вагітності і в період годування потреба організму в ДГК зростає і кількість ДГК, що надходить з харчовими джерелами, недостатньо. Оскільки організм дитини не може самостійно виробляти цю життєво важливу жирну кислоту, джерелом отримання ДГК для нього є мати. Мати передає дитині ДГК через плаценту, а потім з материнським молоком. Тому провідні фахівці рекомендують під час вагітності та в період годування приймати мінімум 200мг ДГК в день.

Фемібіон «Наталкер II містить 200 мг ДГК, отриманої з ви соко чистіше іншого концентрованого риб’ячого жиру. Виключне якість і зменшення інтенсивності запаху гарантується завдяки строго контрольованому процесу виробництва. В упаковці продукту ДГК представлена ​​в формі капсул. Крім ДГК капсули також містять Вітамін Е, який забезпечує стабільність ДГК в організмі.

Кількість в 1 таблетці:

Вітамін С / Аскорбінова кислота (у формі кальцію аскорбату) 110 мг

Вітамін Е (у формі а-токоферолу ацетату) 13 мг

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *