Фемібіон 2

фемібіон 2

Хто-небудь пив вже ці вітаміни? Як вони вам?

від елевіта в першу вагітність нудило

Але! Якщо мені трапиться завагітніти, знову буду пити фемібіон Фемібіон 2. жертва реклами Фемібіон 2.

Фемібіон 2

Ну да, різниця не велика.

Питала на русмедсервере, там лікарі в один голос рекомендують під час Фемібіон 2пити тільки фольку і йодомарін. Все інше з витаминок фігня не потрібно. Кого слухати? Мені на прийомі лікар так розхвалила цей фемібіон, що фольку супер пупер як засвоюється. Кого слухати? Фемібіон 2

У них ще для годуючих, начебто є комплекс Фемібіон 2.

У них ще для годуючих, начебто є комплекс.

Ви мене заспокоїли. Буду пити значить його далі. За ціною він начебто не на багато відрізняється від того ж Елевіта. Хоча я точно не порівнювала. Спершу у лікаря про риб’ячий жир, подивимося що порадить.

У мене в минулі Б його не було. У цю Б нудило пару раз до блювоти і все. Так що якщо б був би реальний токс до початку прийому фемібіона я б могла зрозуміти, а так не знаю. Фемібіон 2

Цікава схема. Може від цього і обсипало? Щось в надлишку може вийшло? А до речі, помітила що у багатьох до кінця Б особа опухає. Що вже говорити, у мене вже і ніс і так не маленький і губи (тут на краще) збільшилися Фемібіон 2

незважаючи на фемібіон з самого початку вагітності трохи кінці не віддала, оскільки рвало немислимо, по місцевості пересувалася тільки з відром в обнімку Фемібіон 2

Ой, бідненька Фемібіон 2

Я пила весь перший триместр.

не нудить після нього, як після Витрум / елевіта / мультитабс.

На 2 трім вибрала Ельовіт + йод, там склад мені більше сподобався.

Я купила омеганол, думала — від сухості шкіри піде (раніше допомагало),

а в анотації чітко написано — протипоказаний.

І довідник Відаль теж про це пише в відношенні риб’ячого жиру.

Фемібіон II наталкер — з 13 тижнів і до кінця періоду грудного вигодовування.

Ого, і що тепер виходить?

Омега-жирні кислоти містить не тільки риб’ячий жир Фемібіон 2

з рибою теж треба обережно

Асоціація Харчових продуктів і Медикаментів (FDA) в своїй листівці за березень 2004 року застерігає вагітних і годуючих жінок від вживання м’яса акули, риба-меч і подібних, в той же час можна безпечно вживати 12 унцій (близько 350 грамів) в тиждень більш дрібної і добре приготовленої риби. Найменше ртуті буває в креветках, консервованому світлому тунці і лососеві. Але в тунці альбіносів (білому тунці) міститься більше ртуті, ніж у світлому тунці, тому допускається його вживання 6 унцій, тобто 170 грамів, в тиждень, тобто з’їсти одну порцію на тиждень. Агентство по Запобіганню Отруєнь (EPA) рекомендує вагітним і годуючим жінкам, а також дітям, вживати не більше 1 порції в тиждень і прісноводну рибу, виловлену в річці, з тієї ж причини. Безпечним кількістю вважається 8 унцій (230 грамів) в тиждень для дорослих (вага риби до приготування).

Вітамінні комплекси фемібіон для вагітних

Для вагітних, або тільки планують вагітність жінок спеціально розроблений Фемібіон, що містить повний комплекс вітамінів, необхідних як для самої жінки, так і плоду, що розвивається протягом усього періоду вагітності. Фемібіон не містить в складі мінералів і інших компонентів, це біологічно активна добавка, що дозволяє підтримувати вітамінний баланс в організмі в важливі і відповідальні періоди життя — планування і виношування повноцінної вагітності.

Фемібіон 2

Авітаміноз переслідує сучасної людини завжди; але стан вагітності — це додатковий ризик його виникнення: навантаження на організм жінки збільшується, вітамінами потрібно не тільки поповнювати власні ресурси, а й забезпечувати всім необхідним плід, що розвивається. Одними продуктами харчування і фруктами постійно підтримувати необхідний рівень всіх вітамінів неможливо, тому фахівці розробили вітаміни для вагітних в комплексі: Фемібіон в різних дозуваннях.

Фемібіон 2

БАДи, призначені для вагітних, мають дві форми дозувань:

Склад вітамінів для вагітних майже однаковий, різниця лише в вміст фолієвої і жирних кислот.

Фемібіон 2

Призначений для заповнення дефіциту вітамінів, макро- і мікроелементів в організмі вагітних жінок.

Головними компонентами є: вітаміни: фолієва кислота, так необхідна самим мамам і ще не народженому і активно розвивається дитині; метафолін — форма фолатів, легко засвоюється організмом і важлива для зростання і розвитку клітин всього організму. Крім них, у складі Фемібіон містить:

  • вітаміни В2; В6; В12 — для вуглецевого, енергетичного і білкового обміну; кровотворення і формуванні нервової системи в організмі вагітних
  • Вітамін С — для підвищення захисних функцій і освіти сполучних тканин; сприяє засвоєнню заліза
  • Вітамін Е — бере участь в обміні речовин, захищає від вільних радикалів, підтримує захисні функції
  • Йод — мікроелемент для правильного функціонування підшлункової залози.

Рекомендований для жінок, які планують вагітність, або для вагітних (до закінчення терміну в 12 тижнів).

Спосіб прийому: 1 капсула 1 раз в день (запивати водою). Протипоказань немає, але може бути індивідуальна непереносимість компонентів. Тому консультації лікаря необхідні!

Призначений для жінок вагітних, з 13 тижня і в періоди годування дитини грудьми. До складу входять жирні кислоти: есенціальна омега-3 (ДГК). У зв’язку з тим, що дитячим організмом вони самостійно не виробляються, в період годування жінці рекомендують Фемібіон 2, в складі якого, в таблетках:

  • Риб’ячий жир (концентрований)
  • вітамін E
  • Жирні кислоти омега-3.

Фемібіон, до складу якого включені такі необхідні організму вітаміни, мікроелементи і жирні кислоти, допомагає повноцінному розвитку і виношування плоду; Протягом вагітності проходить без ускладнень.

Будучи БАДом, Фемібіон приймається жінками тільки за призначенням і рекомендації лікаря!

фемібіон 2

ФОЛІЄВА КИСЛОТА + МЕТАФОЛІН

ДГК, Вітаміни та Йод

Продукт призначений для жінок, починаючи з 13-го тижня вагітності і до кінця періоду грудного вигодовування.

Активні компоненти в продукті Фемібіон Наталкер II розподілені між двома лікарськими формами: таблетки і м’які капсули.

Кожна таблетка містить: фолієву кислоту, метафолін. 9 життєво необхідних вітамінів і йод.

Кожна м’яка капсупа містить: есенційну омега-3 жирні кислоти -Докозагексаеновую кислоту (ДГК) і вітамін Е.

Фолієва кислота — життєво важливий вітамін для майбутніх і годуючих матерів.

Проведені дослідження показують позитивний вплив фолієвої кислоти (синтетичної форми фолатів) і натуральних харчових фолатів на перебіг вагітності і нормальний розвиток дитини (як внутрішньоутробного, так і після його народження). До продуктів, багатих фолатами, відносяться шпинат, салат, спаржа, томати. З їжею ми отримуємо, як правило, недостатня кількість фолатів, часто вже не забезпечує навіть «нормальну потреба», а у вагітних і годуючих жінок потреба в фолатів підвищена.

Тому дуже важливо доповнення у формі синтетичного фолату (фолієвої кислоти). В організмі фолієва кислота перетворюється в біологічно активну форму. Медичні дані свідчать, що організм кожної другої жінки не може повністю перевести фолієву кислоту в її активну форму.

Метафолін — це легко засвоюється біологічно активна форма фолату.

Метафолін, на відміну від фолієвої кислоти, вже є біологічно активною формою фолату. Завдяки цьому метафолін для організму більш доступний і засвоюється краще, ніж фолієва кислота.

Фемібіоі Наталкер II містить 200 мкг фолієвої кислоти з відповідною кількістю метафоліна для задоволення підвищеної потреби і забезпечення необхідного рівня вмісту фолатів в організмі під час вагітності та в період годування груддю навіть у тих жінок, організм яких не може повністю перетворювати і в наслідок засвоювати фолієву кислоту.

Для нормального розвитку дитини, крім фолієвої кислоти, необхідні вітаміни і йод. Тому дуже важливо заповнити підвищену потребу в них під час вагітності та в період грудного вигодовування, оскільки дитина отримує вітаміни і йод не тільки під час вагітності від матері, але і в період годування з материнським молоком.

Фемібіон Наталкер І містить 9 життєво важливих вітамінів і мікроелемент йод.

вітамін В1 необхідний для вуглеводного обміну і енергозабезпечення;

вітамін В2 необхідний для енергетичного обміну;

вітамін В6 необхідний для білкового обміну;

вітамін В12 необхідний для кровотворення і здорової нервової системи;

вітамін С бере участь в утворенні сполучної тканини. Крім цього він покращує захисні властивості організму, і сприяє засвоєнню заліза;

біотин важливий для здорової шкіри;

пантотенат бере участь в процесі обміну речовин;

нікотинамід підтримує захисну функцію шкіри;

йод є життєво важливим мікроелементом, необхідним для росту і функціонування щитовидної залози. Особливе значення есенціальною жирної кислоти ДГК.

ДГК є поліненасичені жирні кислоти, яка особливо важлива для нормального розвитку мозку і формування зору у дитини. Досить велика кількість життєво важливою ДГК міститься тільки в жирній морській рибі, однак вона, як правило, не входить в щоденний раціон харчування. Інші харчові продукти, такі як яйця, містять ДГК в невеликій кількості. З другої половини вагітності і в період годування потреба організму в ДГК зростає і кількість ДГК, що надходить з харчовими джерелами, недостатньо. Оскільки організм дитини не може самостійно виробляти цю життєво важливу жирну кислоту, джерелом отримання ДГК для нього є мати. Мати передає дитині ДГК через плаценту, а потім з материнським молоком. Тому провідні фахівці рекомендують під час вагітності та в період годування приймати мінімум 200мг ДГК в день.

Фемібіон «Наталкер II містить 200 мг ДГК, отриманої з ви соко чистіше іншого концентрованого риб’ячого жиру. Виключне якість і зменшення інтенсивності запаху гарантується завдяки строго контрольованому процесу виробництва. В упаковці продукту ДГК представлена ​​в формі капсул. Крім ДГК капсули також містять Вітамін Е, який забезпечує стабільність ДГК в організмі.

Кількість в 1 таблетці:

Вітамін С / Аскорбінова кислота (у формі кальцію аскорбату) 110 мг

Вітамін Е (у формі а-токоферолу ацетату) 13 мг

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *