Вправи з колесом

Вправи з гімнастичним роликом: качаємо прес правильно

Вправи з колесом

Дата публікації: 10 червня 2017

Такі вправи дозволяють прокачати прес і верхню частину корпусу. Такий снаряд для силових навантажень дуже компактний, займає мало місця в будинку, тому немає необхідності ходити в спортзал, можна просто дістати ролик, позайматися і прибрати до наступного разу.

Не секрет, що силові навантаження, так само як і кардиотренировки, здатні ефективно спалювати жир. Додатковим плюсом силового тренування є те, що жир буде продовжувати спалюватися ще добу або двоє після закінчення тренування. Тут діє пряма пропорційна залежність: кількість м’язів визначає швидкість обміну речовин. Чим їх більше, тим швидше спалюється жир, причому це відбувається навіть тоді, коли людина перебуває у спокої. А значить, за допомогою вправ з роликом для преса жінки можуть прибрати жир з проблемних зон — живота і боків.

Отже, можна з упевненістю стверджувати, що люди, які сидять на дієті і займаються кардіо, скидають вагу не такий швидко, як ті, хто займається силовими вправами, зокрема виконують вправи з гімнастичним роликом.

Ролик, або колесо для преса, є дуже найпростішим снарядом, а ось ефективність та трудомісткість занять з ним можна поставити на одні терези з заняттями на серйозних тренажерах. Можна у кілька разів збільшити отриманий результат, якщо дотримуватися правильної техніки виконання вправ з роликом для жінок.

 • по-перше, працює верхня частина корпусу, мова йде про плечах і руках, м’язах грудної клітини та спини;
 • по-друге, добре опрацьовується нижній прес, вся область попереку, а також сідниці і черевна м’яз; вправи з колесом задіють біцепси стегна і квадрицепси, тож можна сказати, що навантаження відчувають все «проблемні місця».

І нехай спочатку не все буде виходити правильно, головне — це величезне бажання і мета досягти ідеальних форм.

Вправи з колесом

 • Розгинання з роликом стоячи на колінах. На фото вправи з колесом для преса видно, що для його виконання потрібно стати на коліна, руки із роликом розмістити перед собою. Ролик повинен знаходитися на одному рівні з плечима, стежте за тим, щоб вам було зручно стояти в такій позі. Тепер потрібно повільно відкочувати ролик вперед, стегна і корпус почнуть рухатися до підлоги, стежте за тим, щоб вони його не торкалися. М’язи преса повинні бути напружені. Працюючи тією ж групою м’язів, потрібно повернутися назад у вихідну позицію. Для першого разу достатньо буде зробити 10-12 повторов.Во час виконання вправи потрібно стежити за тим, щоб стегна розташовувалися вертикально, а спина була прямою. Відстань, на яке ви будете відкочувати ролик, має бути таким, щоб ви потім змогли тим же чином повернутися назад. Новачкам на перших порах можна зробити, дозволена лише першу половину вправи, тобто виконати відкат вперед, а повернутися назад вже можна як завгодно.
 • Розгинання з роликом стоячи на прямих ногах. Принцип той же, що і у попередньої вправи, з тією лише відмінністю, що виконується воно з опорою на ступні, а не на коліна. Спина при цьому теж повинна бути прямою, прес — напруженим. Як варіант можна використовувати якусь похилу поверхню для заїзду ролика, а також можна рухатися не вперед і назад, а по діагоналі, опрацьовуючи косі м’язи живота.Комплекс вправ з роликом розвиває черевні стінки, покращує роботу внутрішніх органів, формує правильну поставу і попереджає викривлення хребта. Результат буде видно вже після 3-4 місяців щоденних занять тривалістю 10-15 хвилин.

Вправи з колесом

колесо для преса — дійсно хороший тренажер, вже після першого дня тренувань навіть сміятися було боляче, віддавало в живіт, руки, попу. Гарного результату мені домогтися не вдалося, т. К. По життю я ледащо, трохи попрацюю і закину, але впевнена, якщо це робити постійно, результат перевершить навіть найсміливіші очікування!

 • Томи, 38 років:

  ролик — це сила! Але відразу хочеться додати — з хворою спиною краще з ним не займатися, навантаження дуже велика. Я всього за 2 місяці прибрала свою живіт, він у мене став абсолютно плоским!

 • Сергій, 35 років:

  ролик — це відмінна штука. Я в спортзалі взагалі преса не прокачиваю, це роблю вдома з допомогою ролика щодня до 20 разів. Результат — у мене таких же кубики на животі, як і у моїх колег по спортзалу.

 • Кращі вправи з колесом для преса і дієта для живота

  Вправи з колесомГімнастичний ролик (він же колесо для преса) — цей пристрій, за допомогою якого можна привести в порядок прес за короткий проміжок часу. Виконуючи кілька однотипних вправ, сильне навантаження отримують м’язи преса, сідниці і стегна. Гімнастичні колесо — це ефективний снаряд для тренувань, який займає мало місця.

  В даний час активно розвивається фітнес-індустрія, а про такий спортивному інструменті, як колесо для преса, стали забувати. Тим часом, варто пам’ятати, що ефективність тренажера не залежить від його складності. Заняття з гімнастичним роликом особливо актуальні для жінок після пологів. Фахівці говорять про те, що для хорошого результату досить займатися в день по 10 хвилин.

  • — Тренуючись з гімнастичним колесом, контролюють дихання. На вдиху нахиляють тулуб вперед, а на видиху повертаються в початкове положення.
  • — Тіло необхідно розташувати паралельно підлозі, упираючись носками, а руками тримати ролик.
  • — Для полегшення тренувань стають спочатку на коліна і від’їжджають максимально вперед.
  • — Тільки по закінченню часу можна починати вправи, впираючись носками в підлогу.
  • — На підлогу стелять килимок, а перед тренуванням роблять розминку.

  Вправи з колесом• Вправа з колесом для преса «Гойдалки»: Необхідно встати на коліна (відстань між ніг 10-15 сантиметрів), і взяти в руки гімнастичний ролик. Починають плавні рухи, одночасно витягаючи тулуб вперед. Після цього повернутися в початкове положення, підкотивши до колін ролик. Для полегшення вправи для схуднення живота, можна упиратися ногами, або здійснювати рухи меншої амплітуди. Ця вправа виконують 10 раз по 4 підходи; поступово можна збільшувати навантаження.

  • Взяти ролик в руки і поставити його перед собою. Потім виконати рух, натискаючи на колесо, і підтягнути його до себе. Спину прогнути, але стегна не відривати від підлоги. Упродовж трьох секунд зробити паузу і повернутися в початкове положення. Виконати 3-4 сету вправи по 10 повторень; число поступово зростає.

  • Нахилитися вперед з гімнастичним колесом в руках. Поставити ролик перед собою, а потім рухати його вперед. Вправа виконано правильно, якщо груди торкнулася підлоги. У положенні лежачи витримати 3 секунди, а потім повернутися в початкове положення. Ця вправа не всім під силу, тому не варто намагатися виконати його відразу на початку тренувань.

  • Тренуючись гімнастичним колесом, можна зміцнити також косі м’язи живота. Необхідно роликом робити руху вправо і вліво, і при цьому обов’язково стежити за положенням спини

  • Вправа виконується з положення сидячи, зігнувши ноги в колінах. Ролик в руках, а зверху ручок поставити ступні ніг. Стопами катати колесо вперед, нахиляючи корпус і намагатися торкнутися колін. Вправу виконувати плавно і повільно. Після відпочинку протягом 2 секунд з вихідного положення повторити вправу.

  Гімнастичний ролик чудово опрацьовує нижній прес. Вже через кілька місяців щоденних тренувань прес буде накачаний, а якщо до цього додати і правильне харчування, живота не буде зовсім. Також можна додати і самостійний (вже без ролика) комплекс вправ для преса.

  Дієти для схуднення під час занять з колесом для преса

  Дієти для схуднення в області живота діють короткостроково. Вони працюють, перш за все, для позбавлення від зайвої води, а також для очищення кишечника. Звичайно, живіт стане менше, але якщо знов почати харчуватися також вага можна швидко відновити. Тому до будь-якої дієти додають спорт, і тільки в комплексі домагаються відмінних результатів.

  Дієта кефіру для схуднення

  Існують кілька варіантів дієти кефіру для схуднення. Наприклад, монодиета, яку застосовують як радикальний захід, однак вона не є голодною дієтою. Рекомендують сидіти на такій дієті не більш трьох днів. Потім можна включати і інші продукти, наприклад, яблука. Детальніше про дієти дієті на 3 дні можна прочитати в іншій статті на сайті postroineem.ru.

  Дієтологи радять сидіти на кефіру яблучної дієті 7 днів. В результаті можна схуднути до 7 кг. Меню на один день включає 0,6-1 літр кефіру і 1,5 кг зелених яблук. Сніданок, другий сніданок, обід, вечеря складається з одного яблука, а через півгодини випивають півсклянки нежирного кефіру. Також можна пити зелений чай або мінеральну негазовану воду. Яблука містять необхідні вітаміни і мінерали. Однак лікарі застерігають, кажучи про те, що дієта не є збалансованою; в ній немає вуглеводи.

  Як поліпшити ефект вправ з колесом для схуднення?

  Ефект від дієти посилюють водні процедури, які допоможуть схуднути швидше. Вода тонізує організм, активніше «спалюючи» жир. Купання у відкритих водоймах, басейнах, використання гідромасажу, циркулярного душа, контрастного душу — все це буде сприяти схудненню.

  Якщо до занять з роликом, дієтою, водними процедурами додати ще й вакуумно-роликовий масаж, може бути досягнуто просто відмінний результат. Можлива навіть коригування фігури в найбільш проблемних місцях. Звичайно, краще робити процедуру у професійного масажиста, але можна і придбати масажер в магазині, тим більше, що сьогодні їх асортимент досить різноманітний.

  Тренуючись з гімнастичним колесом, навантажують м’язи преса, грудей і спини, а також сідниці, стегна і біцепси. Заняття з роликом важкі для початківців, але при регулярних тренуваннях ефект перевершить всі очікування. А якщо розробити комплексний підхід, що включає дієту і водні процедури, масажний ефект буде довготривалим, і можна буде позбавити все тіло від зайвої ваги.

  Ссылка на основную публикацию